ברוכים הבאים לאתר Diet Study
אודות

אודות

מה מניע אותי להדריך וללוות סטאז'רים, נבחנים ודיאטנים בתחילת דרכם לעבור את השלבים הללו ולצאת לדרכם המקצועית?

האמת שזה שילוב.

אחת, אני אוהבת להדריך, לפרט ולפשט. מדריכה מדי יום. סיימתי תואר ראשון ותואר שני בתזונה ממשיכה ללמוד גם עכשיו, קוראת מאמרים, קוראת מחקרים, לוקחת קורסים מקצועיים בתחום התזונה. למעשה עברו מעל ל-12 שנה מאז שהתחלתי את התואר הראשון שלי בתחום, ממשיכה ללמוד ועוסקת בהדרכה מזה 19 שנים וככל הנראה זה ייעודי- הדרכה. 

שתיים, אני אוהבת ללמד וללוות. תמיד שמחה לעזור ולסייע דרך הלימוד והליווי לאותם סטאז'רים ונבחנים בבחינה הממשלתית והם כמובן מרוויחים מזה מעבר קל, נינוח עם המון הסברים, הבנה וכמובן הצלחה. 

שלוש, אני אוהבת לראות דיאטנים שהגשימו את חלומם, מצליחים ומאושרים מהרישיון הקליני החדש, במיוחד כאלו שהתאוריה בתואר היתה מורכבת עבורם וכעת הם גם מבינים טוב יותר וגם מצליחים בתחומם. כאלה שמצליחים בכל התהליך הארוך לעבר הרישיון הקליני לעבוד ו/או להתחתן ו/או לגדל ילדים ולבנות את עתידם המקצועי.  

עושה לי טוב לדעת שעזרתי להם בדרכם האחרונה לעבר הרישיון הקליני. 

 

מדוע אני רוצה לעזור לנבחנים בבחינה הממשלתית?

מתוך אמונה שזהו שלב אחרון שצריך לסיים איתו. עברתם כל כך הרבה:

  1. תואר במדעי התזונה- 3 שנים
  2. הגרלה לסטאז'
  3. המתנה לסטאז' בממוצע לוקח בין שנה לשנתיים :(
  4. סטאז'- שבמקרה הטוב מסתיים אחרי חצי שנה ובמקרה הרע לוקח 10-9 חודשים כי איננו רצוף.
  5. הכנה לבחינה הממשלתית בתזונה- לוקח איתי כ-3 חודשים לפני מועד הבחינה שמפרסם משרד הבריאות.

את השלב האחרון- מבחן ממשלתי בתזונה אני והצוות איתי תוחמים, מלמדים, מסייעים ומלווים.

תוחמים - כי אפשר להתפזר בכל ערימות החומר והסילבוס המורחב שמשרד הבריאות מפרסם ומשנה משנה לשנה.

מלמדים- כי אני יוצאת מנקודת הנחה שיש לכם הבנה אך כעת עלינו לדעת מה שואלים בבחינות הממשלתיות ואיך אנחנו לומדים את החומר שתוכלו לענות נכון על השאלה שתופיע לכם בבחינה הממשלתית ופה יכול לעיתים להיות הפער בין מה שלמדנו לפני מס' שנים בתואר לבין הדרישות של משרד הבריאות למועד בו אתם ניגשים.

מסייעים- כי דרך הרישום לבחינה יכול להיות מסורבל ואני פה לפשט ולהסביר לכם בדיוק מה עליכם להגיש כדי לפתוח תיק נבחן ובאמת שתוכלו לגשת למועד שאתם רוצים. אפילו בהקלות והארכות הזמן אני מסבירה, מפרטת ומסייעת שתגיעו נינוחים לבחינה עם כל ההקלות המגיעות לכם.

מלווים- כי בנוסף לקורס המעולה שיצרתי אנחנו נותנים ליווי אישי אם זה בנייד, בהודעות וואטסאפ ואפילו בפורום ליווי מקצועי שאליו עולות כל השאלות מתהליך הלימוד לבחינה, והכל שיהיה לכם נוח, מלמד ומקדם לעבר ההצלחה בבחינה הממשלתית.

קורס ליווי משולב פרונטלי ודיגיטלי נותן מענה לכל אותם נבחנים שרוצים להמשיך בחייהם האישיים: עבודה, משפחה, לימודים לתואר מתקדם ועוד כך שהם מקבלים את כל החומר מוגש ב-8 חוברות לימוד ממוקדות ללימוד והצלחה בבחינה הממשלתית, מפגשים פרונטלים, שיעורים דיגיטליים הנוחים לצפייה בכל שעה ביום ומחולקים לסרטונים קצרים המאפשרים חזרה קלילה ומהירה על ההסברים המפורטים בתוכם, תוכנה לתרגול של אלפי שאלות עם הסברים מפורטים איך פוסלים את התשובות והדרך להגיע לפתור נכון כל שאלת בחינה. בסוף המטרה שלי זה לפשט לכם את הדברים כך שתוכלו להצליח בבחינה הממשלתית ולסיים את הפרק הזה בחייכם. 

מידי שנה מסיימים את ההכשרה המקצועית מאות סטאזרים לתזונה שרוצים לעבור את הבחינה הממשלתית בתזונה ולהתחיל לעסוק בתחום. בהדרכות שלי בקורס ובליווי כולו אני מעניקה ונוגעת בכל נושא במופיע בסילבוס הבחינה הממשלתית כשהמטרה היא ברורה- לעבור את הבחינה הממשלתית בהצלחה ולקבל את הרישיון הקליני. 

לראות נבחנים שאני מלווה מסיימים, מצליחים ופורחים בתחומם בהמשך דרכם המקצועית גורם לי סיפוק רב. 

מנין לי הידע לעזור לנבחנים לעבור בהצלחה את הבחינה הממשלתית בתזונה?

כי עשיתי זאת קודם בעצמי. עשיתי זאת עם מאות בוגרים ועוד מעט אעבור את רף ה-1000 בוגרים שסיימו בעזרתי את המבחן הממשלתי בתזונה בדרך נוחה, יעילה ומוצלחת.
מעל ל-6 שנים אני עוסקת בתחום ומכינה נבחנים לבחינות למבחן הממשלתי בתזונה. יותר מ-12 קורסים העברתי בדיוק בנושא. אני מעבירה הרצאות במוסדות האקדמיה השונים בתחום בנושא, למדתי ונחשפתי לכל סוגי השאלות והניסוחים בבחינות הממשלתיות, למדתי את המגמות והשינויים שנעשים בבחינה בעת שינוי סילבוס הבחינה, מתעדכנת בסטטיסטיקות שמשרד הבריאות אגף הרישוי מקצועות פרא רפואיים מוציא אחת לשנה על הבחינה שלנו ולמעשה ממשיכה בעשייה מדי יום ב-Diet Study ועם כל הנבחנים שמאמינים בי ובדרך שלי ללוות, להדריך וללמד אותם בדרך הנכונה והממוקדת איך מסיימים בהצלחה את השלב האחרון בדרך לרישיון הקליני בתחום. 

ומה חוץ מההכנה לבחינה הממשלתית בתזונה 2020?

אני גם בת זוגתו של אדם מיוחד המלווה אותי בכל רעיון ופיתוח שאנחנו רוקמים יחדיו,
מדבר עם הנבחנים ומסביר את כל הרכב הקורס עם המון סבלנות ופירוט לכל מרכיביו של Diet Study
ואמא לשני ילדים קטנים ומתוקים.
יש לי אהבה להתעמל באקרובטיקה אווירית ולאחרונה גם לצלם זה מוציא ממני יצירתיות אחרת. 

מאחלת לכולכם לסיים את הלימוד לבחינה הממשלתית בקלות,
בהתמקדות ועם הבנה כדי לקבל את הרישיון הנכסף!

בהצלחה רבה, ורד סנדיק אשד